Ветеринарний центр «Рудий Пес»

Години роботи :
Пн - Нд : 09:00 - 21:00
+38 (093) 600 09 11
+38 (067) 600 09 11

Bayer Bolfo Spray 250 мл

Больфо аерозоль є ефективним протипаразитарним засобом, активним відносно вошей, бліх, волосоїдів та іксодових кліщів, які паразитують на собаках і котах.

Наявність уточнюйте

Больфо аерозоль є ефективним протипаразитарним засобом, активним відносно вошей, бліх, волосоїдів та іксодових кліщів, які паразитують на собаках і котах. Зручний в застосуванні. Підходить для обробки місць проживання тварин, їхніх підстилок та килимків, з метою більш ефективного знищення паразитів, а також попередження зараження знову.

Спосіб застосування та дози:

  • Обробку тварин проводять на відкритому повітрі або в добре провітрюваних приміщеннях.
  • Для запобігання злизування препарату тваринам замикають щелепи петлею з тасьми або одягають захисний комір.
  • Перед використанням балон струшують і, натискаючи на розпилюючу головку, направляють струмінь аерозолю з відстані 30 - 40 см на тіло тварини проти росту шерсті протягом декількох секунд, злегка зволожуючи шерсть. Прикривши очі тварини, обробляють вушні раковини і груди, потім обробляють шию, тіло, кінцівки, живіт і хвіст. Через 20 хвилин після обробки звільняють тварину від захисного коміру.
  • З метою запобігання повторної інвазії блохами підстилки, попони, килимові доріжки та інші предмети в приміщеннях, де утримують тварин, обробляють аерозолем Больфо, через 1-2 години очищають пилососом.
  • Повторні обробки проводять за показаннями, але не частіше ніж 1-2 рази на тиждень.

Протипоказання:

  • Не можна обробляти аерозолем Больфо хворих, видужуючих тварин, вагітних і годуючих самок, а також цуценят і кошенят молодше 3-місячного віку.

Побічні ефекти:

  • При правильному застосуванні препарату не спостерігаються. У разі появи ознак отруєння (підвищена салівація, діарея, м'язова слабкість) застосування препарату слід припинити і надати тварині ветеринарну допомогу.
  • При попаданні на слизові оболонки викликає слабке подразнення.

Особливі вказівки:

  • При роботі з препаратом слід користуватися гумовими рукавичками і ватно-марлевою пов'язкою. Під час процедури забороняється палити, пити і приймати їжу. При потраплянні препарату на шкіру або слизові оболонки його негайно необхідно змити великою кількістю води. Після закінчення роботи слід вимити з милом обличчя і руки, рот прополоскати; вимити і просушити рукавички. Забороняється користуватися аерозолем Больфо поблизу відкритого вогню, нагрівати вище 50° С і розбирати наповнені аерозолем балони.