Ветеринарний центр «Рудий Пес»

Години роботи :
Пн - Нд : 09:00 - 21:00
+38 (093) 600 09 11
+38 (067) 600 09 11

Бравекто 4,5-10кг

Таблетка для захисту від бліх та кліщів

Наявність уточнюйте

Таблетки округлої форми від світло - до темно-коричневого кольору з гладкою або трохи шорсткою поверхнею.

Фармакологічна дія: Бравекто відноситься до інсектоакарицидних лікарських препаратів системної дії. Діюча речовина препарату флураланер - інсектоакарицид групи ізоксазоліну, активний відносно бліх (Ctenocephalides felis і Ctenocephalides canis) і іксодових кліщів (імаго і личинки Ixodes ricinus, Ixodes hexagonus, Ixodes scapularis, Ixodes holocyclus, Dermacentor reticulatus, Dermacentor variabilis і Rhipicephalus sanguineus), що паразитують на собаках.

Застосування: Лікування і профілактика блошиного алерго дерматиту в комплексній терапії, що викликається блохами, а також акарозів, що викликаються іксодовими кліщами. Препарат починає діяти через 4 години після застосування і викликає загибель бліх через 8 годин після прикріплення до організму господаря, кліщів — через 12 годин, запобігаючи повторній інфестації собак ектопаразитами.

Препарат Бравекто забезпечує захист тварини від бліх і кліщів до 12 тижнів.

Протипоказання: Індивідуальна гіперчутливість тварин до діючої речовини; Не слід застосовувати цуценятам віком до 8-тижневого віку і/або собакам масою менше 2 кг; Не застосовувати тваринам з інтервалом менше 8 тижнів.

Умови зберігання: Зберігати в сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 0°С до 30°С.

Виробник: Інтервет ГесмбХ (Австрія).