Ветеринарний центр «Рудий Пес»

Години роботи :
Пн - Нд : 09:00 - 21:00
+38 (093) 600 09 11
+38 (067) 600 09 11

Сімпаріка 2,5-5кг

Сімпаріка - жувальна таблетка проти бліх та кліщів

Наявність уточнюйте

Зоетіс Сімпарика випускають розфасованим по 3 таблетки в блістері.

Показання до застосування: Сароланер ефективний проти дорослих бліх (блоха собача - Ctenocephalides canis, C. felis), деяких видів кліщів (Dermacentor reticulatus - луговий кліщ, Ixodes hexagonus - іксодові кліщі, I. ricinus - собачий кліщ, Rhipicephalus sanguineus - бурий собачий кліщ, Sarcoptes scabiei - коростяний кліщ). Лабораторні дослідження довели ефективність сароланера проти таких видів кліщів, як Dermacentor variabilis - вид кліщів роду D, Ixodes scapularis - іксодовий черноногий кліщ, Amblyomma americanum - іксодові кліщі, A. maculatum - вид іксодових кліщів, а також кліща Demodex canis (демодекозний кліщ, що паразитує у волосяних фолікулах або біля них) і Otodectes cynotis (панцерний кліщ, самий поширений збудник корости у собак).

Після застосування препарату, сароланер знищує бліх через 8 годин і продовжує діяти протягом 28 діб. Проти кліщів дія препарату починається через 12 годин і триває протягом 28 діб після застосування. Препарат діє протягом 28 діб на всі види бліх, що паразитують на собаках, повністю знищуючи їх до моменту відкладання яєць. Тим самим препарат запобігає зараженню блошиними яйцями в місцях перебування тварини, яке заражене блохами. Основні переваги Постійна активність препарату проти ектопаразитів протягом 28 - 35 діб. Знищує бліх до моменту відкладання яєць. Швидко і ефективно знищує 9 видів іксодових кліщів. Розширений спектр противопаразитарної дії. Добре переноситься цуценятами (з 8-тижневого віку) і маленькими собаками (вагою понад 1,3 кг). Діюча речовина сароланер - ключовий компонент дерматологічного лікування. Смачні таблетки зі смаком печінки, які добре поїдаються собаками.

Застосування і дозування: Препарат після застосування захищає від бліх протягом 5 тижнів. Він призводить до загибелі бліх, що паразитують на тілі собаки і запобігає відкладанню блошиних яєць. Таблетки Сімпарика також можуть застосовуватися при лікуванні і профілактиці собак з блошиним і алергічним дерматитом (FAD). Лікування собак при ураженні коростяними кліщами (Sarcoptes scabiei), демодекозними і отодекозними кліщами (Demodex canis, Otodectes cynotis). Для ефективної дії препарату, блохи і кліщі повинні прикріплятися до шкіри собаки і проковтнути активний інгредієнт препарату, що викликає загибель бліх через 8 годин і загибель кліщів через 12 годин. Застосування препарату безпосередньо зменшує ризик виникнення захворювань, які передаються кліщами (бабезіоз собак, бореліоз і анаплазмоз) протягом 4 тижнів.

Тварини приймають препарат без особливих проблем, завдяки тому, що жувальні таблетки зі смаком печінки. Якщо собака не з'їдає таблетку самостійно, слід давати разом з кормом. Не допускається поділ таблетки.

Протипоказання: Не застосовувати собакам з відомою гіперчутливістю до діючої речовини; Не застосовувати хворим і ослабленим тваринам; Не застосовувати цуценятам віком до 8-тижневого віку і масою тіла менше 1,3 кг без особливої потреби і без дозволу ветеринарного лікаря; Не застосовувати іншим видам тварин, окрім собак.

Умови зберігання: Зберігати в сухому недоступному для дітей та тварин місці, при температурі від 15°С до 25°С.

Виробник: Zoetis (США).