Ветеринарний центр «Рудий Пес»

Години роботи :
Пн - Нд : 09:00 - 21:00
+38 (093) 600 09 11
+38 (067) 600 09 11

Спрей Екстразоль М 300мл

Екстразоль М - ветеринарний інсектоакарицидний препарат застосовується для терапії та профілактики ектопаразитарних захворювань сільськогосподарських та домашніх тварин, використовується як в приміщеннях, так і безпосередньо на тварин.

Наявність уточнюйте

Показання:

Препарат має широкий спектр інсектоакарицидної дії. При безпосередньому контакті він згубно діє на комах: мух, комах комплексу гнус (комарі, ґедзі, мошки, мокреці, москіти), пухо-, перо-, волосоїдів, бліх, вошей, клопів, а також кліщів: іксодових, гамазоідних, саркоптоїдних, курячих.
Терапія і профілактика ектопаразитарних захворювань сільськогосподарських та домашніх тварин: коней, великої рогатої худоби, овець, кіз, собак, котів, курей, свиней.
Препарат використовується для дезінвазії тваринницьких і господарського призначення приміщень при саркоптоїдозах, малофагозах, сифункулятозі свиней, великої рогатої худоби, коней, овець, птахів, м'ясоїдних; ураженні блохами, кліщами, клопами.
Склад: дельтаметрин - 0,02%, тетратметрин - 0,038%, есбіотрин - 0,17%, деіонізована вода, розчинники, пропеллент, поверхнево-активні речовини.